Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Адміністративні послуги податкової можна отримати онлайн

22.04.2021

У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбулася зустріч з платниками податків, де наголошено, що у Центрі обслуговування платників можна отримати адміністративні послуги, а саме: подавати звіти та документи вхідної кореспонденції, отримувати консультації, навчитися роботі в Електронному кабінеті або використовувати електронні сервіси Державної податкової служби.

Як зазначають податківці, що на сьогодні в умовах карантину, як ніколи актуальним постає питання використання всіх можливостей електроних податкових сервісів. Слід зазначити, що вже багато адміністративних послуг можна отримати через Електронний кабінет платника, і цей перелік з кожним оновленням розширюється. Крім того, на порталі «Дія» можна отримати електроні документи, які раніше видавалися тількі в примішенні податкової.

Треба звернути увагу, що нещодавно відбувся запуск чату в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі та в месенджерах – viber та telegram, за допомогою якого платники податків мають можливість оперативно отримати від Контакт-центру ДПС відповіді на запитання, що належать до компетенції податкової служби. А підписавшись на офіційні сторінки https://www.facebook.com/tax.lviv, https://www.facebook.com/TaxUkraine, https://t.me/tax_gov_ua, https://t.me/infoTAXbot, можна знайти все про електронні сервіси, новини, переглянути анонси, отримати роз’яснення або іншу корисну інформацію.