Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Фахівці Львівської ДПІ проводять тематичні заходи для платників

28.09.2022

Фахівці Львівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на постійній основі проводять тематичні тренінги з платниками податків, які потребують роз'яснень та практичної допомоги з тих чи інших податкових питань.

Найчастіше до податківців звертаються стосовно декларування доходів, одержаних у 2021 році. Під час тренінгів спеціалісти податкової служби повідомляють платників про нову форму річної податкової декларації про майновий стан та доходи за 2021 рік, при цьому зазначають, що подати її можна як у паперовому вигляді особисто або уповноваженою особою, так і через Електронний кабінет за допомогою електронного сервісу «Декларація про майновий стан і доходи» на офіційному вебпорталі ДПС. Тим, хто ще не мав Електронного кабінету, фахівці допомагають його створити і детально пояснюють, як у ньому працювати.

Спілкуючись із фізичними особами-підприємцями, фахівці ДПІ зосереджують увагу також на обов’язковому з 01 січня 2022 року застосуванні РРО та/або ПРРО, допомагають встановити ПРРО на ґаджет та зареєструвати його в контролюючих органах за допомогою того ж таки Електронного кабінету.

Також, податківці інформували про право громадян України подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію  із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.