Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про результати роботи управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області з початку року

22.04.2021

Упродовж січня – березня 2021 року управлінням з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області організовано та проведено 1095 організаційно-роз’яснювальних заходів з працівникам ГУ ДПС у Львівській області з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, у тому числі щодо врегулювання конфлікту інтересів, вимог фінансового контролю, етики поведінки працівників органів Державної податкової служби України.

При здійсненні контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів опрацьовано 471 повідомлення (заяви) працівників. За кожним повідомленням застосовано заходи зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів.

Розглянуто чотири повідомлення (звернення, інформації) та проведено 10 контрольно-перевірочних заходів щодо причетності посадових та службових осіб ДПС до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону. За результатами - порушено одне дисциплінарне провадження та зобов’язано керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області вжити відповідних заходів реагування.

Забезпечено 100% подачу працівниками Головного управління ДПС у Львівській області декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік, в тому числі, звільненими у 2020 - 2021 роках.