Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Василь Кресяк, заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області, про проведені заходи скорочення податкового боргу податковими органами області

22.04.2021

Про проведені заходи скорочення податкового боргу податковими органами області розповів Василь Кресяк,  заступник  начальника Головного управління ДПС у Львівській області: “З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області у січні-березні поточного року вжито ряд заходів, в тому числі:

- описано майна в податкову заставу на суму понад 364 млн грн;

- направлено 11 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму майже 16 млн грн. та стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 16,5 млн гривень;

- направлено 3 позови до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника, надходження від реалізації заставленого майна – 0,4 млн гривень;

- направлено 7 позовів до суду щодо звернення стягнення на активи боржників через ДВС на суму 0,4 млн грн та стягнуто податкового боргу за виконавчими документами – 0,4 млн гривень.

В результаті цих та інших заходів протягом січня-березня 2021 року погашення податкового боргу живими коштами склало понад 49 млн грн (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше).

Cтаном на 01.04.2021 сума податкового боргу до Зведеного бюджету за даними ІС склала понад 3 145 млн гривень.

Заборгованість зі сплати єдиного внеску по області станом на 01.04.2021 cкладає понад 897 млн грн, в т.ч.: – 549,6 млн грн по юридичних особах та – 347,5 млн грн по фізичних особах.

Сума боргу, яка станом на 01.04.2021 за даними ІС рахується за підприємствами вугільної галузі, становить 394,0 млн грн або 43,9  відс від загальної суми боргу по області (897,1 млн гривень). Заборгованість структурних підрозділів ДП «Львіввугілля» – майже 382 млн гривень.

З метою зменшення заборгованості по єдиному внеску та недопущення її зростання в подальшому в 2021 році, за даними територіальних підрозділів, скеровано до органів державної виконавчої служби 1328 вимог про сплату недоїмки з єдиного внеску на загальну суму понад 71 млн гривень.”