Територіальні органи ДПС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Громадянин має право на звірку даних - роз’яснення ДПС

29.09.2022

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податку на майно, що якщо вони не погоджуються зі сумою нарахованого податку, то мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних.

Для цього їм слід надіслати письмову заяву до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення ним розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні. Фізичні особи подають заяву з відповідними документами до контролюючого органу за своєю податковою адресою (крім земельного податку, заява щодо звірки з якого подається за місцезнаходженням земельної ділянки).

 «Якщо будуть виявлені розбіжності між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, тоді суму податку  перерахують і надішлють чи  вручать нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення - рішення буде вважатися  скасованим або відкликаним», - зазначають у Головному управлінні ДПС у Львівській області.